284A0360
IMG_9830
IMG_9820

شرکت اطمینان بخش برای رفاه حال مشتریان خود و تکمیل محصولاتش اقدام به تهیه انواع توری درب و پنجره نموده است. این توری ها با در نظرگرفتن نیاز مشتریان دارای تنوع در جنس و کارایی می باشند. در ادامه انواع توری های تولیدی شرکت  و همچنین توضیحات مختصری در ارتباط با هرکدام ذکر می شود.

توری پلیسه:

این توری بهترین و مناسبترین توری برای تمامی پنجره ها،درب ها،تراسها و محیط های بزرگ می باشد.که قابلیت نصب از چپ به راست و همچنین از راست به چپ را داراست و در هنگام بسته شدن مانند آکاردئون جمع می شود.
امکان خرابی این توری کم است و به آسانی پاره و خراب نخواهد شد.

توری رولینگ:

این توری به صورت کرکره ای توانایی جمع شدن را دارد توری آن متحرک ولی دارای فریم ثابت می باشد.

 توری لولایی :

این نوع توری به وسیله لولا باز می شود و مانند یک پنجره بازشو معمولی می باشد.

توری ویژه یو پی وی سی:

این مدل از نوع خاصی از الیاف فایبر گلاس با فناوری نوین ساخته می شود که ضد گردوغبار می باشد و دید را به طور چشمگیری کاهش نمی دهند. نوع توری رولی یا پلیسه می باشد که در پشت فریم پنجره جمع شده فریم این توری نازک و هماهنگ با پنجره است.ظاهر ساختمان را از حالت اولیه خارج نکرده،جلوی دید و نور را هم نمی گیرد. قاب توری های پنجره UPVC یا با پروفیل UPVC ساخته می شود که برای تقویت بیشتر،داخل پروفیل گالوانیزه استفاده می شود و یا از جنس آلومینیوم می باشد.که هماهنگ با رنگ پنجره ها رنگ می شوند.

توری درب و پنجره فایبر گلاس

توری رولینگ

توریهای رولینگ دارای فریم ثابت بوده ولی توری آنها متحرک بوده و بر حسب نوع توری به صورت کرکره ای قابلیت جمع شدن را دارد.

توری پلیسه

بهترین نوع توری برای پنجره دو جداره upvc ، توری آکاردئونی یا پلیسه است که همانطور که از نامش معلوم است به صورت آکاردئون بسته میشود و به صورت پلیسه باز میشود و چون بسیار ساده باز و بسته میشود و قطعه خاصی برای این منظور ندارد خراب نمیشود . یکی دیگر از مزیت های این توری در هنگام برخورد پرندگان و یا جسم خارجی مشخص میشود انعطاف پذیری بالای آن است.

این نوع از توری ها بر روی انواع بازشو درب و پنجره یو پی وی سی استفاده می گردد و بازشوی دو طرفه افقی آن مختص درب و پنجره های بزرگ می باشد.

ویژگی ها:
قابلیت جمع شوندگی –
جانشینی مناسب بجای توریهای قرقره ای و لولایی-
-کاملاً اقتصادی
مقاوم در برابر رطوبت و نور شدید آفتاب-
ایزوله کردن کامل محیط منزل یا محل کار از ورود حشرات-
امکان دید محیط خارج تا ۹۵% –